КулЛиб - Классная библиотека! Скачать бесплатно книги
Всего книг в библиотеке - 289814 томов
Объем библиотеки - 285 гигабайт
Всего представлено авторов - 113376
Пользователей - 61507

Впечатления


Next 2015 про Кунц: Ледяное пламя (Триллер)

Сама найвища моя оцінка за усі книги!
Якщо ви маєте хоч які здібності, так і користуйтеся ними! Якщо у вас надзвичайні можливості і ви можете рятувати інших, рятуйте!
Це ваше покликання долі або ваш діагноз на усе життя. Не знаю як правильно сказати про це. І якщо ви рятуєте інших, навіть нічим не примітних людей, так і повинно бути, адже ними керує Вищий Розум. І тут важко залишитися непомітним, важко про це і розказати іншим. Ти сам не усвідомлюєш як саме в тебе відбувається такий собі виклик тривоги за людину яка в біді. І щоб не збожеволіти вам потрібна підтримка і розуміння коханої людини.
Такі люди існують. Принаймі це доказано романом автора Д. Кунца. Читайте, не пожалієте!


Next 2015 про Сеттерфилд: Тринадцатая сказка (Современная проза)

Цікава історія яка бере свій початок з далеким минулим і до сьогодення. Здавалося би що ж такого нового в тому, що в сім´ї Анджефільдів, проте автор досить уміло розповідає про сімейний родовід. Включаючи і драму, і детектив, і містику та звичайно ж і любовну історію.
Проста здавалося би книга в своєму тексті бере свій початок з текстів інших авторських творів. Що спонукають прочитати їх тим хто не читав це. Звичайно, там де бібліотекарі в образі розповідача чи головного учасника це обов'язкова атрибутика твору.
Книга також повчає усіх читачів своїм відношенням до позашлюбних дітей, які не залишені напризволяще. Будучи привидом у своєму же домі, дитина втручається у його життя. Виховує своїх сестер і веде активний спосіб у упорядкуванні усіх справ, що оточують її і інших.
Таємниці не повинні бути захованими і забутими. Вони настільки змінюють життя, що головна учасниця тих подій вирішила розповісти її усім бажаючим. Таким чином стає письменницею і потроху розповідає про своє бурхливе життя. Та врешті решт вона не в змозі стримуватися. Адже історія її життя є також частиною історії інших, вони також мають знати всю правду! Отже з допомогою бібліотекаря пані Маргарет Лі, в якої теж є багато таємниць, пов'язано із близнюками. Таким чином вибравши її як описувача свого життя Віда Вінтер дає змогу розібратися у своїх проблемах. Також і виявити іншу дитину-привида, пана Авреліуса і знайти його сім'ю. Саме цей останній штрих вражає нас. Така собі лебедина пісня, істинна 13-та казка усього життя!
Можливо ви прочитавши книгу знайдете відповіді і на власні питання? Тоді уперед, читайте Тринадцяту легенду сім'ї Анджефільдів!


Next 2015 про Коельйо: Алхімік (Современная проза)

Як нам говорить тлумачний словник про слово ``алхімік``, це не зовсім те про що автор бажає нам розповісти у своєму романі.
Навіщо шукати вдалині те, що знаходиться зовсім рядом? Та ми не помічаємо цього, лише подолавши шлях труднощів бачимо що даремно, усі ці мандри і пошуки свого Я. Хоча може і потрібно інколи змагатися і шукати істину життя? Адже тоді усі наші питання вирішуються легко, спираючись на пройдений шлях ми маємо досвід і знаходимо нові варіанти вирішення усіх, чи майже усіх подій у своєму житті.
Книга повчає нас знаходити усі відповіді на сенс життя і уміти керувати собою. Відкинувши гордість та захвалювання себе. Перш за все ми повинні знайти усі способи свого існування і тоді, пройшовши усі перепони дійти до мети, яка була поруч та допомагаючи іншим. Але ми через необізнаність чи недбалість не мали змоги зрозуміти усе це. Скоріше, як на мене, ця історія не лише легенда, а навчальний посібник по житті. Збагачений безліччю вирішення наших повсякденних клопотів.
Хоча я вже і повторююся, та це так і є! Тут багато можна взяти собі на озброєння цитат і вирішення пророцтв, які розкриває сам автор в образі пастушка Сантьяго та інших.
Впрочім, прочитайте і самі вирішуйте, підходить вам книга чи ні. Мені вона дуже сподобалася, так що почав шукати інші тексти цього величного і талановитого автора П. Коельйо.


Ansvet про Марченко: Орк (Фэнтези)

Только свидомит увидит в этом произведении Ымперцев и т.п. хрень. Это как парашенко ужо 200000 русских войск на Донбассе насчитал.


der про Азимов: Вторая Академия (Научная Фантастика)

Если вы дошли до данной книги, значит, вам понравилась серия в целом. Стало быть, нет необходимости что-либо говорить вам об этой книге, вы и так знаете, что книга хорошая и ее обязательно нужно прочитать. Но если вы по каким-то причинам не читали предыдущих книг серии, то эта книга вас не разочарует и вам непременно захочется прочитать всю серию. Что и нужно сделать.


Walli про Бушков: Король и его королева (Боевая фантастика)

Отличная книга отличной серии из отличного Таларского цикла


Next 2015 про Кинг: Карниз (Научная Фантастика)

Думается, если ты крутой то тебе позволено все? Нет, в тебе никогда не хватало смелости. Думается, что заставляя других подчинятся тебе ты никогда не будешь подчинятся другим? Нет, а вдруг судьба заставит тебя самого пройти той же путь который ты обирал для других. Вопросов много, но ответить можно только испытав их на себе. И кто знает, не сорвешься ты раньше времени, ведь сам так предлагал другим. Так докажи что ты тоже сможешь пройти тот же путь так же ЧЕСТНО как и они.


загрузка...

Весняні ігри в осінніх садах (fb2)

Возрастное ограничение: 18+


Юрій Павлович Винничук  

Современная проза   Эротика  

Весняні ігри в осінніх садах [на украинском (uk)] 1287K   (читать)  (скачать fb2)
  издано в 2007 г.  (следить) (fbd) (post) (иллюстрации)

Добавлена 13.05.2013. Автор файла: Невідомий автор. Версия: 1.3.
Кодировка файла: utf-8

  (fb2-info)   (ссылка для форума)   (ссылка для блога)   (QR-код книги)   ("Лайки" соцсетей)

Аннотация

Юрій Винничук — один із найвідоміших українських прозаїків.
Його книги викликають сплеск читацьких емоцій і стають бестселерами. За романом «Діви ночі» знято фільм. Роман «Мальва Ланда» став «Книжкою року'2003», а роман «Весняні ігри в осінніх садах» 2005 року здобув премію «Книга року ВВС».


У романі «Весняні ігри в осінніх садах» чільне місце посідає тема кохання і пристрасті, а надто пристрасті, що спонукає до самогубства.
Ця тема зумовлює й своєрідну композицію твору: навколо головного героя, письменника Юрка Винничука, групуються інші герої — його коханки.
Інтимне життя оповідача постає перед читачем голе, відверте, чуттєве — власне, таке, яким воно і є.Невідомо, чи видасть Винничук на-гора щось заплутаніше, сміливіше, дотепніше, ніж «Весняні ігри в осінніх садах». Здається, далі нема вже куди розганятися. За поворотом одного сюжету з’являється інший, персонажі перешіптуються між собою: «Чи достатньо дивні й експресивні ми є, чи зваблює читача наш секс?» У літературі новоукраїнського періоду не було достатньо відвертого і водночас по-галицькому інтелігентного автора… Те, про що письменники, мабуть, завжди між собою лише говорять, Винничук наважується описувати.
Володимир Кіцелюк. «Дзеркало тижня»

(исправить аннотацию) (добавить теги)
(обсудить на форуме)

(создать примечания книгодела)


Впечатления о книге:  

Оглавление

Читатели, читавшие эту книгу, также читали:

- Уроки английского 155K  (читать)  (скачать fb2) - Роузи Кукла
- Волнение (ЛП) (пер. Игорь Варивода, ...) 790K  (читать)  (скачать fb2) - Ричард Карл Лаймон
- Сирена (ЛП) (а.с. Грешники-1) 1301K  (читать)  (скачать fb2) - Тиффани Райз
- Девяносто дней Женевьевы 1142K  (читать)  (скачать fb2) - Люсинда Кэррингтон
- Генри и Джун (пер. А. Д. Лепер) (и.с. Все оттенки страсти) 1240K  (читать)  (скачать fb2) - Анаис Нин
- Коханець (пер. Роман Петрович Осадчук) (и.с. Доросла серія) 428K  (читать)  (скачать fb2) - Марґеріт Дюрас
- Оповідання 136K  (читать)  (скачать fb2) - Олександра Шелковенко
- Коханець леді Чатерлей (пер. Соломія Павличко) 1208K  (читать)  (скачать fb2) - Дэвид Герберт Лоуренс
- Зависимая (СИ) 721K  (читать)  (скачать fb2) - Автор не указан
- Чувственное зеркало (пер. Михаил Курша) (и.с. Эротический роман) 552K  (читать)  (скачать fb2) - Марко Васси
- Предсмертная записка (а.с. Классика bl литературы) 61K  (читать)  (скачать fb2) - Bodja _
- Заря маладжики (СИ) 366K  (читать)  (скачать fb2) - Автор не указан
- Халиф на час (пер. Михаил Александрович Салье) 1172K  (читать)  (скачать fb2) - Автор неизвестен
- Блядь ненаглядная 2 (а.с. Классика bl литературы) 228K  (читать)  (скачать fb2) - Мануэль Филипченко
- Сладострастный монах (пер. Леонид Аргайл) (и.с. Эротический роман-5) 857K  (читать)  (скачать fb2) - Автор не указан