КулЛиб - Классная библиотека! Скачать бесплатно книги
Всего книг в библиотеке - 289882 томов
Объем библиотеки - 286 гигабайт
Всего представлено авторов - 113384
Пользователей - 61556

Впечатления


Next 2015 про Кунц: Ледяное пламя (Триллер)

Сама найвища моя оцінка за усі книги!
Якщо ви маєте хоч які здібності, так і користуйтеся ними! Якщо у вас надзвичайні можливості і ви можете рятувати інших, рятуйте!
Це ваше покликання долі або ваш діагноз на усе життя. Не знаю як правильно сказати про це. І якщо ви рятуєте інших, навіть нічим не примітних людей, так і повинно бути, адже ними керує Вищий Розум. І тут важко залишитися непомітним, важко про це і розказати іншим. Ти сам не усвідомлюєш як саме в тебе відбувається такий собі виклик тривоги за людину яка в біді. І щоб не збожеволіти вам потрібна підтримка і розуміння коханої людини.
Такі люди існують. Принаймі це доказано романом автора Д. Кунца. Читайте, не пожалієте!


Next 2015 про Сеттерфилд: Тринадцатая сказка (Современная проза)

Цікава історія яка бере свій початок з далеким минулим і до сьогодення. Здавалося би що ж такого нового в тому, що в сім´ї Анджефільдів, проте автор досить уміло розповідає про сімейний родовід. Включаючи і драму, і детектив, і містику та звичайно ж і любовну історію.
Проста здавалося би книга в своєму тексті бере свій початок з текстів інших авторських творів. Що спонукають прочитати їх тим хто не читав це. Звичайно, там де бібліотекарі в образі розповідача чи головного учасника це обов'язкова атрибутика твору.
Книга також повчає усіх читачів своїм відношенням до позашлюбних дітей, які не залишені напризволяще. Будучи привидом у своєму же домі, дитина втручається у його життя. Виховує своїх сестер і веде активний спосіб у упорядкуванні усіх справ, що оточують її і інших.
Таємниці не повинні бути захованими і забутими. Вони настільки змінюють життя, що головна учасниця тих подій вирішила розповісти її усім бажаючим. Таким чином стає письменницею і потроху розповідає про своє бурхливе життя. Та врешті решт вона не в змозі стримуватися. Адже історія її життя є також частиною історії інших, вони також мають знати всю правду! Отже з допомогою бібліотекаря пані Маргарет Лі, в якої теж є багато таємниць, пов'язано із близнюками. Таким чином вибравши її як описувача свого життя Віда Вінтер дає змогу розібратися у своїх проблемах. Також і виявити іншу дитину-привида, пана Авреліуса і знайти його сім'ю. Саме цей останній штрих вражає нас. Така собі лебедина пісня, істинна 13-та казка усього життя!
Можливо ви прочитавши книгу знайдете відповіді і на власні питання? Тоді уперед, читайте Тринадцяту легенду сім'ї Анджефільдів!


Next 2015 про Коельйо: Алхімік (Современная проза)

Як нам говорить тлумачний словник про слово ``алхімік``, це не зовсім те про що автор бажає нам розповісти у своєму романі.
Навіщо шукати вдалині те, що знаходиться зовсім рядом? Та ми не помічаємо цього, лише подолавши шлях труднощів бачимо що даремно, усі ці мандри і пошуки свого Я. Хоча може і потрібно інколи змагатися і шукати істину життя? Адже тоді усі наші питання вирішуються легко, спираючись на пройдений шлях ми маємо досвід і знаходимо нові варіанти вирішення усіх, чи майже усіх подій у своєму житті.
Книга повчає нас знаходити усі відповіді на сенс життя і уміти керувати собою. Відкинувши гордість та захвалювання себе. Перш за все ми повинні знайти усі способи свого існування і тоді, пройшовши усі перепони дійти до мети, яка була поруч та допомагаючи іншим. Але ми через необізнаність чи недбалість не мали змоги зрозуміти усе це. Скоріше, як на мене, ця історія не лише легенда, а навчальний посібник по житті. Збагачений безліччю вирішення наших повсякденних клопотів.
Хоча я вже і повторююся, та це так і є! Тут багато можна взяти собі на озброєння цитат і вирішення пророцтв, які розкриває сам автор в образі пастушка Сантьяго та інших.
Впрочім, прочитайте і самі вирішуйте, підходить вам книга чи ні. Мені вона дуже сподобалася, так що почав шукати інші тексти цього величного і талановитого автора П. Коельйо.


Ansvet про Марченко: Орк (Фэнтези)

Только свидомит увидит в этом произведении Ымперцев и т.п. хрень. Это как парашенко ужо 200000 русских войск на Донбассе насчитал.


der про Азимов: Вторая Академия (Научная Фантастика)

Если вы дошли до данной книги, значит, вам понравилась серия в целом. Стало быть, нет необходимости что-либо говорить вам об этой книге, вы и так знаете, что книга хорошая и ее обязательно нужно прочитать. Но если вы по каким-то причинам не читали предыдущих книг серии, то эта книга вас не разочарует и вам непременно захочется прочитать всю серию. Что и нужно сделать.


Walli про Бушков: Король и его королева (Боевая фантастика)

Отличная книга отличной серии из отличного Таларского цикла


Next 2015 про Кинг: Карниз (Научная Фантастика)

Думается, если ты крутой то тебе позволено все? Нет, в тебе никогда не хватало смелости. Думается, что заставляя других подчинятся тебе ты никогда не будешь подчинятся другим? Нет, а вдруг судьба заставит тебя самого пройти той же путь который ты обирал для других. Вопросов много, но ответить можно только испытав их на себе. И кто знает, не сорвешься ты раньше времени, ведь сам так предлагал другим. Так докажи что ты тоже сможешь пройти тот же путь так же ЧЕСТНО как и они.


загрузка...

Эмилер (fb2)


Елена Федоровна Янук  

Фэнтези  

Эмилер 1117K   (читать)  (скачать fb2)
  издано в 2013 г.   в серии Романтическая фантастика (следить) (fbd) (post)

Добавлена 26.02.2014. Автор файла: On84ly. Версия: 1.0.
Кодировка файла: UTF-8

  (fb2-info)   (ссылка для форума)   (ссылка для блога)   (QR-код книги)   ("Лайки" соцсетей)

Аннотация

Позже о них сложат легенды и, вспоминая подвиги в ночных рассказах у костра, станут называть великими воинами… А пока они вновь идут в бой.
Две личности, два командира, два врага.
Мужчина и женщина. Охотник и маг. Чуждые расы, разный быт, непохожие стремления и мечты.
Есть между ними и что-то общее – желание уничтожить врага любой ценой, огромный боевой опыт… и гнетущее одиночество в выжженных войной и каверзами Эмилера душах.

Теги: волшебные миры романтическая фантастика

(исправить аннотацию) (исправить теги)
(обсудить на форуме)

(создать примечания книгодела)


Joel про Янук: Эмилер (Фэнтези) в 20:11 (+04:00) / 04-04-2015
Отстой. Из-за невероятной глупости сюжета и героев прочитать не смог.

Двоечка.
Любопытная про Янук: Эмилер (Фэнтези) в 12:28 (+04:00) / 07-10-2014
Коротко , не размазано , интересно , необычно и все ясно.Понравилось!

Впечатления о книге:  

  всего оценок - 6 , от 5 до 2, среднее 3.83333333333333

Оглавление

Читатели, читавшие эту книгу, также читали:

- Необыкновенные приключения Пети Рыжикова и его верных друзей Мика и Мука 1312K  (читать)  (скачать fb2) - Юрий Михайлович Дружков - Иван Максимович Семенов
- Умная внучка (а.с. Сказки) 11K  (читать)  (скачать fb2) - Андрей Платонов
- Эра милосердия (и.с. Мастера советского детектива) 910K  (читать)  (скачать fb2) - Аркадий Александрович Вайнер - Георгий Александрович Вайнер
- Петрусь и золотое яичко 12K  (читать)  (скачать fb2) - Олесь Васильевич Донченко
- Чингисхан. Книга 2. Чужие земли (а.с. Этногенез. Чингисхан-2) 903K  (читать)  (скачать fb2) - Сергей Юрьевич Волков
- Тень Эсмеральды (и.с. Магическая любовная история) 394K  (читать)  (скачать fb2) - Наталия Орбенина
- Необыкновенные приключения Пети Рыжика и его верных друзей Мика и Мука (а.с. Рассказы в картинках-3) 1032K  (читать)  (скачать fb2) - Иван Максимович Семенов
- Попала! (и.с. Новые Герои) 1595K  (читать)  (скачать fb2) - Надежда Кузьмина
- Путешествие в прошлое (а.с. Школьная библиотека) 2162K  (читать)  (скачать fb2) - Лев Петрович Голосницкий
- Агент абвера. (а.с. Военные приключения) 1995K  (читать)  (скачать fb2) - Аркадий Александрович Вайнер - Георгий Александрович Вайнер - В. Владимиров - Алексей Николаевич Зубов - Леонид Моисеевич Леров
- Золотое дно 129K  (читать)  (скачать fb2) - Андре Савиньон
- Обратная сторона 531K  (читать)  (скачать fb2) - Наталья Савицкая
- Перо фламинго [Иероглиф] (и.с. Магическая любовная история) 513K  (читать)  (скачать fb2) - Наталия Орбенина
- Удивительная история (и.с. журнал Веселые картинки-11) 596K  (читать)  (скачать fb2) - Юрий Михайлович Дружков
- Мухтар (и.с. Школьная библиотека) 152K  (читать)  (скачать fb2) - Вера Васильевна Чаплина