КулЛиб - Скачать fb2 - Читать онлайн - Отзывы
Всего книг - 451221 томов
Объем библиотеки - 641 Гб.
Всего авторов - 212148
Пользователей - 99542

Впечатления

Serg55 про Шелег: Нелюдь. Факультет общей магии (Героическая фантастика)

Живой лед недописан? и Нелюдь тоже?

Рейтинг: 0 ( 0 за, 0 против).
Serg55 про Шелег: Глава рода (Боевая фантастика)

Нелюдя вроде автор закончил? Или пишет продолжение по обоим темам?

Рейтинг: 0 ( 0 за, 0 против).
Stribog73 про Самошин: Ленинск (песня о Байконуре) (Песенная поэзия)

Эта песня стала неофициальным гимном Байконура.

Рейтинг: +1 ( 1 за, 0 против).
Stribog73 про Калистратов: Мотовоз (песня о байконурцах) (Песенная поэзия)

Ребята, работавшие в военно-космической отрасли, поздравляю Вас с днем Космонавтики! Желаю счастья, а главное, здоровья! Я тоже 19 лет оттрубил в этой сфере.

Рейтинг: +1 ( 1 за, 0 против).
Stribog73 про Таривердиев: Я спросил у ясеня... (Партитуры)

Обработка простая, доступная для гитариста любого уровня. А песня замечательная. Качайте, уважаемые друзья-гитаристы.

Рейтинг: +1 ( 2 за, 1 против).
Serg55 про Шелег: Боярич Морозов (Фэнтези: прочее)

странно, что зная, что жена убирает наследников физически, папаша не принимает ни каких мер

Рейтинг: -1 ( 0 за, 1 против).
Stribog73 про Высотский: Как скоро я тебя узнал (Редакция Т.Иванникова) (Партитуры)

Еще раз обращаюсь к гитаристам КулЛиба. Если у Вас есть "Полное собрание сочинений" Сихры и Высотского, сделанные Украинцем, пожалуйста, выложите в библиотеку!

Рейтинг: 0 ( 1 за, 1 против).

Які бувають шкільні стенди

nastya_cool's picture
Сьогодні в навчальному процесі неодмінно долучені інформаційні стенди, які є основними елементами оформлення і використовуються для наочної демонстрації корисної інформації для учнів, вчителів та батьків. У будь-якому класі доречно буде розмістити предметні стенди на додаток до класного куточка.
Такі конструкції повинні бути якісними і яскравими, щоб привертати увагу та ефективно доносити інформацію.Серед варіантів шкільних стендів можна виділити:

- Розклад уроків
- Наш клас
- Інформація
- Кращі учні та медалісти
- Виховна робота
- Іспити
- Інформація для батьків

«Розклад уроків» - найбільш часто використовуваний стенд, який є обличчям школи, тому оформлений він повинен бути відповідним чином. Особливістю стенду є розміщення листа розкладу, який має значні розміри. При цьому необхідно, щоб розклад залишався акуратним і легко читався.
Правильному оформленню класу приділяють багато уваги, нерідко використовують спеціальні стенди «Наш клас», на яких розміщують фотографії дітей на екскурсіях і анонсують значущі події: про свята і Днях Народження учнів.У школі буде доречно помістити стенд з фотографіями медалістів і кращих учнів в різні роки. Це предмет гордості школи та стенд повинен бути красиво, акуратно й інформативно оформлений. Тут знайдеться місце переможцям олімпіад та призерам в спортивних змаганнях. Таку своєрідну дошку пошани розміщують на видному місці.

Інформаційні стенди - обов'язковий атрибут кожної школи, на них зручно розміщувати корисні й цікаві дані про роботу навчального закладу, про майбутні заходи та особливі вимоги. Мабуть, найважливіший стенд, до якого підходять все - це розклад уроків, крім цього часто застосовується стенд з актуальною інформацією, а також інформаційна дошка з будь-якими змінами по проведених іспитах. На таких конструкціях розміщують важливі оголошення, вони дозволяють своєчасно оповіщати учнів, служать організації робочого процесу.

Вироби повинні бути виготовлені акуратно і якісно, щоб служити прикрасою стін в коридорах, класах, учительської, в їдальні та в вестибюлі.